| TYPE | FREE-FLOWING |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | KTN |
| MODEL: | HD7480 |
| KIND: | ELECTRIC |
| HEIGHT: | 26.50 см |
| WIDTH: | 23.00 см |
| DEPTH: | 13.00 см |
| TYPE: | FREE-FLOWING |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8939972787157 |


















