| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 190 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 70 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-CS22 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1500 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC: | 190 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 4500 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE: | 20.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES: | 70 мм |
| CUTTING DEPTH AT 45 DEGREES: | 45 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.750 kg |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123159046 |





