| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 100.00 см |
| Brand | TOP GARDEN |
| TYPE SPRAYER: | BACKPACK |
| FLUID TANK VOLUME: | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH: | 100.00 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 3800123139239 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 100.00 см |
| Brand | TOP GARDEN |
| TYPE SPRAYER: | BACKPACK |
| FLUID TANK VOLUME: | 16.00 L |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH: | 100.00 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 3800123139239 |