| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| HEATING AREA-M2 | 20.00 m² |
| NUMBER OF GILLS | 6 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | NEW DAKAR |
| RADIATOR TYPE: | BASIC |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING AREA-M2: | 20.00 m² |
| NUMBER OF GILLS: | 6 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| HEIGHT: | 39.70 см |
| WIDTH: | 23.50 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234350671 |










