| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 20.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА | 6 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | NEW DAKAR |
| ТИП РАДИАТОР: | СТАНДАРТЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 20.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА: | 6 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 39.70 см |
| ШИРИНА: | 23.50 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234350671 |










