| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 25.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА | 11 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | DAKAR NEW 2500 |
| ТИП РАДИАТОР: | СТАНДАРТЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 25.00 m² |
| БРОЙ РЕБРА: | 11 |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| BLUETOOTH: | Не |
| WI-FI: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 58.50 см |
| ШИРИНА: | 23.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 46.90 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234350688 |









