| TOTAL POWER | 4 W |
| RADIO TUNER | Yes |
| Brand | JVC |
| MODEL: | RC-E444B |
| TOTAL POWER: | 4 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| CASSETTE DECK: | Yes |
| RADIO TUNER: | Yes |
| DIGITAL TUNER: | Yes |
| STATION PRESETS: | 30 |
| USB: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| EAN | 4975769484063 |







i
"" Today
| TOTAL POWER | 4 W |
| RADIO TUNER | Yes |
| Brand | JVC |
| MODEL: | RC-E444B |
| TOTAL POWER: | 4 W |
| PLAY MODES: | CD, MP3 |
| CASSETTE DECK: | Yes |
| RADIO TUNER: | Yes |
| DIGITAL TUNER: | Yes |
| STATION PRESETS: | 30 |
| USB: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4975769484063 |