| SOCKETS | 3 |
| Brand | EMOS |
| MODEL: | И КЛЮЧ 16А |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOCKETS: | 3 |
| SWITCH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8592920092682 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| SOCKETS | 3 |
| Brand | EMOS |
| MODEL: | И КЛЮЧ 16А |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOCKETS: | 3 |
| SWITCH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8592920092682 |