| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ: | И КЛЮЧ 16А |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8592920092682 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ: | И КЛЮЧ 16А |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| КЛЮЧ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8592920092682 |