| SOCKETS | 3 |
| CABLE LENGHT | 0.0 м |
| Brand | KONEKTO |
| MODEL: | 1+2 ГНЕЗДА С ДЕТСКА ЗАЩИТА |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 Х 1.5ММ2 |
| MATERIAL BASED: | H05VV-F |
| ADDITIONAL INFORMATION: | MAX НАТОВАРВАНЕ 3500W ПРИ 230V |
| COLOUR: | БЯЛО |
| CABLE LENGHT: | 0.0 м |
| DIFENSES: | ДЗ |
| SWITCH: | No |
| EAN | 3800755410805 |






