| SOCKETS | 6 |
| Brand | LEGRAND |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| PROTECTION: | ПРЕНАПРЕЖЕНИЕ |
| LENGTH: | 1.50 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOCKETS: | 6 |
| EAN | 3414971944480 |








| SOCKETS | 6 |
| Brand | LEGRAND |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| PROTECTION: | ПРЕНАПРЕЖЕНИЕ |
| LENGTH: | 1.50 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOCKETS: | 6 |
| EAN | 3414971944480 |