| SOCKETS | 6 |
| CABLE LENGHT | 1.5 м |
| Brand | PANASONIC |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 Х 1.5ММ2 |
| PROTECTION: | No |
| LENGTH: | 1.50 м |
| MATERIAL BASED: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ 3500W П |
| COLOUR: | ЧЕРНО |
| CABLE LENGHT: | 1.5 м |
| SWITCH: | Yes |
| EAN | 8691136116363 |












