| БРОЙ ГНЕЗДА | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.5 м |
| Марка | PANASONIC |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3 Х 1.5ММ2 |
| ЗАЩИТА: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 м |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА: | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ 3500W П |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| КЛЮЧ: | Да |
| EAN | 8691136116363 |












