| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| Марка | LEGRAND |
| МОДЕЛ: | 3ГН/1.5M 694550 |
| ТИП: | STANDART |
| ВИД: | Разклонител |
| НОМИНАЛЕН ТОК: | 16.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 20 IP |
| БРОЙ ЖИЛА И СЕЧЕНИЕ: | 3X1.5MM2 |
| ЗАЩИТА: | ДЕТСКА |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 m |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ТЪМНОСИВ |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ЗАЩИТИ: | Да |
| КЛЮЧ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3414971945227 |
















