| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 3.0 m |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 3ГН/3.0M 30569 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 m |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 3.0 m |
| EAN | 4007249305695 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| БРОЙ ГНЕЗДА | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 3.0 m |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 3ГН/3.0M 30569 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 m |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 3.0 m |
| EAN | 4007249305695 |