| SOCKETS | 5 |
| CABLE LENGHT | м |
| Brand | POWERCUBE |
| MODEL: | 5 ГН. POWER CUBE PC 1100GN |
| TYPE: | БЕЗ КАБЕЛ |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 250.00 V |
| WEIGHT: | 0.220 kg |
| SOCKETS: | 5 |
| CABLE LENGHT: | м |
| DIFENSES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8718444081128 |














