| SOCKETS | 4 |
| CABLE LENGHT | 2.5 м |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 4 ГН. С КЛЮЧ 2.5M 61171 |
| TYPE: | ШУКО |
| KIND: | Coupler |
| RATED CURRENT: | 16.00 A |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 20 IP |
| NUM.OF CORES AND SECT. DIMEN.: | 3 Х 1.5MM2 |
| PROTECTION: | ДЗ |
| LENGTH: | 2.50 м |
| WEIGHT: | 0.494 kg |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SOCKETS: | 4 |
| CABLE LENGHT: | 2.5 м |
| DIFENSES: | ДЕТ.ЗАЩИТА |
| SWITCH: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928611717 |














