| SOCKETS | 4 |
| CABLE LENGHT | 1.6 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | PRO 37658 4ГН. КЛ. 2XUSB 2 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| SOCKETS: | 4 |
| CABLE LENGHT: | 1.6 m |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928376586 |



| SOCKETS | 4 |
| CABLE LENGHT | 1.6 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | PRO 37658 4ГН. КЛ. 2XUSB 2 |
| TYPE: | ШУКО |
| RATED VOLTAGE: | 230.00 V |
| SOCKETS: | 4 |
| CABLE LENGHT: | 1.6 m |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4008928376586 |