| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.6 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | PRO 37658 4ГН. КЛ. 2XUSB 2 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.6 m |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928376586 |



| БРОЙ ГНЕЗДА | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.6 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | PRO 37658 4ГН. КЛ. 2XUSB 2 |
| ТИП: | ШУКО |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ: | 230.00 V |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 4 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.6 m |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4008928376586 |