| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 220 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GSA 120 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1200 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD: | 220 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL: | 20 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-3000 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.650 kg |
| TOOL CASE: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140913164 |






