| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | NEFF |
| MODEL: | S199ZB802E |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 13 |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | B |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| SELFCLEAN FILTER: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:35 H |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 64.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242004275992 |






















