| POWER | 1000 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MHT-838 |
| TYPE: | WAFFLE MAKER |
| POWER: | 1000 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| ADJUSTABLE THERMOSTAT: | No |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.460 kg |
| EAN | 3800139265441 |











