| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | MHT-838 |
| ТИП: | ГОФРЕТНИК |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| РЕГУЛИРУЕМ ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.460 kg |
| EAN | 3800139265441 |











