| POWER | 800 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | MYSANDWICH GRILL |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| READY INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.210 kg |
| EAN | 8414234689481 |










i
"" Today
| POWER | 800 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | MYSANDWICH GRILL |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| READY INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.210 kg |
| EAN | 8414234689481 |