| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | MYSANDWICH GRILL |
| ТИП: | САНДВИЧ МЕЙКЪР |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.210 kg |
| EAN | 8414234689481 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | MYSANDWICH GRILL |
| ТИП: | САНДВИЧ МЕЙКЪР |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.210 kg |
| EAN | 8414234689481 |