| POWER | 820 W |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | 26810-56 |
| POWER: | 820 W |
| COUNT PLATES: | 3 |
| ADJUSTABLE THERMOSTAT: | No |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.030 kg |
| EAN | 5038061151473 |










