| МОЩНОСТ | 820 W |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 26810-56 |
| МОЩНОСТ: | 820 W |
| БРОЙ ПЛОЧИ: | 3 |
| РЕГУЛИРУЕМ ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.030 kg |
| EAN | 5038061151473 |









