| МОЩНОСТ | 1400 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 5 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | WM1400SB |
| ТИП: | ГОФРЕТНИК |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 5 |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Не |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 3838782824852 |











