| POWER | 1400 W |
| SPEED LEVELS | 5 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | WM1400SB |
| TYPE: | WAFFLE MAKER |
| POWER: | 1400 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| SPEED LEVELS: | 5 |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| PLATE FOR WAFFLES: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| TRIANGULAR SANDWICH PLATE: | No |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.000 kg |
| EAN | 3838782824852 |












