| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 100 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | CJ100HE |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 100 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.400 kg |
| EAN | 3838782069352 |








i
"" Today
| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 100 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | CJ100HE |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 100 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.400 kg |
| EAN | 3838782069352 |