| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 600 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.65 L |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | EASY PRESS |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 600 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.65 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 8414234242570 |







i
"" Today


| TYPE | CITRUS JUICER |
| POWER | 600 W |
| JUICE JUG CAPACITY | 0.65 L |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | EASY PRESS |
| TYPE: | CITRUS JUICER |
| POWER: | 600 W |
| JUICE JUG CAPACITY: | 0.65 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 8414234242570 |
Total price:51.10 €/99.94 лв.