| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 600 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.65 L |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | EASY PRESS |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.65 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.650 kg |
| EAN | 8414234242570 |











