| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | CJ100HE |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.400 kg |
| EAN | 3838782069352 |








i
"" Днес
| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | CJ100HE |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.400 kg |
| EAN | 3838782069352 |