| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH | 170.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | Favor S1 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 170.00 мм |
| INNER WIDTH: | 228.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 168.00 мм |
| INNER LENGTH: | 136.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.300 kg |
| MODEL: | Favor S1 K |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 170.00 мм |
| INNER WIDTH: | 228.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 168.00 мм |
| INNER LENGTH: | 136.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.300 kg |
| EAN | 4003482357606 |


