| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | Favor S1 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 170.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 228.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 168.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 136.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.300 kg |
| МОДЕЛ: | Favor S1 K |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 170.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 228.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 168.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 136.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.300 kg |
| EAN | 4003482357606 |


