| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 415.00 мм |
| OUTER LENGTH | 350.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | Favor S7 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 415.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 350.00 мм |
| INNER WIDTH: | 307.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 412.00 мм |
| INNER LENGTH: | 305.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 17.000 kg |
| MODEL: | Favor S7 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 415.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 350.00 мм |
| INNER WIDTH: | 307.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 412.00 мм |
| INNER LENGTH: | 305.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 17.000 kg |
| EAN | 4003482358108 |


