| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 402.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 278.00 мм |
| OUTER LENGTH | 376.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | H 210 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 402.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 278.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 376.00 мм |
| INNER WIDTH: | 336.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 209.00 мм |
| INNER LENGTH: | 294.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 31.229 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| MODEL: | H 210 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 402.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 278.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 376.00 мм |
| INNER WIDTH: | 336.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 209.00 мм |
| INNER LENGTH: | 294.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 31.229 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411100 |


