| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 402.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 278.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 376.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | H 210 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 402.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 278.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 376.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 336.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 209.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 294.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 31.229 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| МОДЕЛ: | H 210 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 402.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 278.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 376.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 336.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 209.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 294.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 31.229 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛЮЧЕН РАФТ |
| EAN | 4003482411100 |


