| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL: | HS-N20 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 3.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 308.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 198.00 мм |
| INNER LENGTH: | 196.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПРОХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| COLOUR: | СИВ |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.000 kg |
| MODEL: | HS-N20 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 3.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 308.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 198.00 мм |
| INNER LENGTH: | 196.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПРОХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| COLOUR: | СИВ |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.000 kg |
| EAN | 6902018203203 |


