| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 445.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 315.00 мм |
| OUTER LENGTH | 425.00 мм |
| Brand | VALBERG |
| MODEL: | FRS 32 EL |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 95.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 445.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 315.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 425.00 мм |
| INNER WIDTH: | 341.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 207.00 мм |
| INNER LENGTH: | 296.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | Yes |
| EMERGENCY CODE: | Yes |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COVERING: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT: | 38.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |












