| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 315.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 425.00 мм |
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ: | FRS 32 EL |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 95.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 315.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 425.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 341.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 207.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 296.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Да |
| АВАРИЕН КОД: | Да |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 38.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОГНЕУПОРНОСТ ECB.S LFS EN15659 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |












