| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 445.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH | 400.00 мм |
| Brand | VALBERG |
| MODEL: | SB 300 EL |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 30.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 445.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 300.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 400.00 мм |
| INNER WIDTH: | 365.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 220.00 мм |
| INNER LENGTH: | 296.00 мм |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | МЕТАЛ |
| COVERING: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| PRODUCT WEIGHT: | 26.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14455 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


