| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| Марка | VALBERG |
| МОДЕЛ: | SB 300 EL |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 30.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 445.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 300.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 400.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 365.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 220.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 296.00 мм |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| ПОКРИТИЕ: | ПРАХОВО БОЯДИСАН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 26.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЕРТИФИКАТ ЗА ВЗЛОМ S2 EN14455 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


