| POWER | 1700.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | BABYLISS |
| MODEL: | D6555DE |
| POWER: | 1700.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.040 kg |
| EAN | 3030050191912 |






















