| POWER | 1600.00 W |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | EC8930 |
| POWER: | 1600.00 W |
| IONIZATION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 3.00 м |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.058 kg |
| EAN | 5038061174762 |








i
"" Today



| POWER | 1600.00 W |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | EC8930 |
| POWER: | 1600.00 W |
| IONIZATION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 3.00 м |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.058 kg |
| EAN | 5038061174762 |