| POWER | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD514/00 |
| POWER: | 2300.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| TURBO JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.946 kg |
| EAN | 8710103977193 |















