| POWER | 1900.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-682 |
| POWER: | 1900.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.490 kg |
| EAN | 5202561518351 |











