| МОЩНОСТ | 1900.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-682 |
| МОЩНОСТ: | 1900.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.490 kg |
| EAN | 5202561518351 |












