| POWER | 1400.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD837/10 |
| POWER: | 1400.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.540 kg |
| EAN | 8720689033244 |












