| POWER | 2100.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | D6960GP E51 |
| POWER: | 2100.00 W |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061165043 |







i
"" Today
| POWER | 2100.00 W |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | D6960GP E51 |
| POWER: | 2100.00 W |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.040 kg |
| EAN | 5038061165043 |